Gotikos, renesanso ir barokinio stiliaus pastatų kupiname Kauno senamiestyje nuo šiol vietą randa ir inovatyvūs, tačiau istoriją menantys apartamentai.

Istorinė vieta atgaivinta ne veltui. Šalia įsikūrusi mečetė primena apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karių indėlį ir stiprybę, o netoliese esantis Kauno Soboras byloja apie didžią miesto praeitį.

Trijų aukštų pastate galimybė rinktis iš 6 įrengtų apartamentų, kurių plotai nuo 67 kv.m. iki 84 kv.m. Buto kaino priklauso nuo jo ploto ir aukšto, todėl dėl patikusio buto kainos prašome teirautis telefonu ar el. paštu.

 

NAMO PRIVALUMAI IR IŠSKIRTINĖS KONSTRUKCINĖS SAVYBĖS

     NAMO KARKASAS yra iš keraminių skylėtų plytų KSP-88. Kiekvieni apartamentai turi tik perimetrines nešančias sienas. Tai suteikia galimybę individualiai projektuoti vidaus išplanavimą statybų metu. Pasikeitus jūsų poreikiams – galimybė lengvai keisti apartamentų vidaus sienų išdėstymą.

SIENOS TARP KAIMYNINIŲ APARTAMENTŲ yra sumūrytos iš baltų pilnavidurių silikatinių plytų. Aukštų perdangos yra iš monolito plokščių, su papildomu šiltinimo ir garso izoliaciniu sluoksniu.

NAME ĮRENGTAS AUTONOMINIS DUJINIS ŠILDYMAS (kondensaciniai katilai). Kambariai turi atskirą reguliuojamą grindinį ir karšto vandens šildymą. Garantuojami ekonomiški šildymo kaštai ir komfortas, bet kuriuo metų laiku ir energetinė nepriklausomybė.

TIKSLUS PILNAS STATYBOS DARBŲ PABAIGOS TERMINAS. Visi 6 apartamentai pilnai įrengiami vienu metu, todėl jau pradėję gyventi kaimynai nejaus jokio triukšmo ir dulkių diskomforto, Jei kiti užsakovai pareikštų norą darytis apdailą savarankiškai, jiems būtų nustatytas griežtas darbų pabaigimo terminas.

NAMO IŠORĖ padengta Kingspan ir kitomis kokybiškomis šiltinimo medžiagomis.

110 MM. MEDINIAI LANGAI. Aukščiausios klasės, su aliuminio kaustu ir nereikalaujantys jokios priežiūros. Langų spalvai suteikiama ilgalaikė garantija.

APSAUGOTOS ĮĖJIMO VIDAUS DURYS su natūralaus medžio apdaila. Durų aukštis – 240 cm. Staktos plotis lygus nešančios sienos storiui.

 

PAPILDOMI PRIVALUMAI

Tvora aptvertas ir užkardu valdomas kiemas;

Apžvalgos kameros;

Sandėliukas antžeminio garažo aukšte.

 

ERDVĖS GYVENIMUI

PILNA VIDAUS APDAILA, įskaitant natūralaus medžio grindis. Užsakovas iš pasiūlytos gamos gali rinktis, kokios medžio grindų spalvos ir tekstūros dominuos namuose. Taip pat galima rinktis keraminių plytelių ir sienų spalvą.

NORINTIEMS IKI GALO ĮSIRENGTI APARTAMENTUS – padėsime parinkti baldus, šviestuvus ar aksesuarus. Už papildomą atlygį siūlome dizainerių, baldininkų ir mūsų statybos specialistų konsultacijas bei paslaugas.

 

APLINKA

     Pro visų apartamentų langus matyti parko žaluma, o vaizdas iš mansardinių apartamentų – ypač didingas. Pro langus matosi visa miesto panorama ir svarbiausi miesto simboliai – Prisikėlimo bažnyčia ir Kauno Soboras.

Gyvenimas Kauno širdyje, Ramybės parko kaimynystėje, tiks bet kokiam Jūsų gyvenimo būdui. Visai nesvarbu ar praleisite laiką jaukiame restorane ar pasinersite į jaudinančią klajonę senamiesčio gatvelėmis.

Galėsite grožėtis gotikos ir renesanso stiliaus architektūra. Mėgstantiems aktyvią veiklą – muziejai, kultūriniai renginiai ir naktinis gyvenimas.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės telefonu.

________________________________________________________

Išskirtinės finansavimo sąlygos SWEDBANK, SEB ir LUMINOR bankuose.
”JUDA NT“ – draugiškiausia nekilnojamojo turto agentūra!

Ieškote nekilnojamojo turto? Norite parduoti ar išnuomoti turimą? Kreipkitės – padėsime.

www.judant.lt

Jurbarko g. 2A, Kaunas

 

Objekto sąvybės

 • Asfaltuotas privažiavimas
 • Aukštų sk. - 3
 • Automatiniai garažo vartai
 • Automatiniai kiemo vartai
 • Balkonas
 • Grindininis šildymas
 • Internetas
 • Įrengimas - įrengtas
 • Kabelinė televizija
 • Kiemas grįstas trinkelėmis
 • Požeminė automobilių parkavimo aikštelė
 • Šarvuotos durys
 • Signalizacija

Vieta